فرش قسطی مستمری بگیران

نحوه خرید فرش اقساطی در کرج

نحوه خرید فرش اقساطی در کرج

نحوه خرید فرش اقساطی در کرج

کلکسیون فرش کوروش بزرگترین فروشگاه فرش درکرج در نظر دارد جهت آسان نمودن شرایط خرید فرش برای ساکنین کرج و استان البرز فروش اقساطی فرش را راه اندازی نماید.

فرش قسطی در کرج

کلکسیون فرش کوروش با طرح ویژه فرش قسطی در کرج با شرایط عالی، فروش انواع فرش و تابلو فرش با اقساط بلند مدت بدون کارمزد با چک و سفته و کسر از حقوق بازنشستگان  در خدمت شهروندان کرجی باشد. برنامه ویژه فروش فوق العاده انواع فرش 700 شانه ، 1200 شانه، 1500 شانه صورت قسطی در استان البرز توسط کلکسیون فرش کوروش اجرا می شود. فرش کوروش واقع در بلوار چمران روبوری سه راه دانشکده  با شرایط استثنایی اقدام به فروش قسطی انواع فرش و تابلو فرش با تنوع بسیار بالا می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش فرش با کلکسیون فرش کوروش تماس بگیرید.

تماس با ما :09022606076

از خرید فرش  لذت ببرید، و در بلند مدت آن را پرداخت کنید

با شرایط ویژه فرش اقساطی در کرج ، خریدهای بزرگ و پر هزینه شما بسیار قابل کنترل تر می شوند. اگر قرار است فرش های منزل  خود را یکجا تعویض کنید برای تعیین بودجه خود، می توانید هزینه آن را تقسیم کنید و براحتی پرداخت نمایید.

اگر به دنبال خرید فرش  قسطی در کرج هستید، احتمالاً به فکر این باشید که تا چه سقفی می توانم خرید کنم و  یا اینکه شرایط خرید فرش اقساطی در کرج چیست و یا شامل چه محصولاتی می شود. چه فرش برای پذیرایی یا فرش برای آشپزخانه یا اتاق کودک و حتی تابلو فرش و یا حتی فرش برای جهزیه و خرید شب عید را بخواهید می توانید از بین تمامی محصولات فرش کوروش در 4 طبقه بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنید.

ما می دانیم که تعویض فرش  ممکن است برای هر خانواده ای با هزینه بالایی انجام پذیرد، به خصوص اگر بودجه شما از قبل به دلیل نقل مکان یا پروژه بازسازی خانه خرج شده باشد.

اگر مراقب نباشید، ممکن است متوجه شوید که برای پرداخت صورت‌حساب‌های گران‌قیمتی که دارید، یا تشویق می‌شوید که اثاثیه را به شکل دست دوم بخرید که هم انتخاب های شما را محدود می کند و هم مطابق میل شما نیست.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم ترجیح می دهندفرش  خود را از طریق شرایط مبل فرش قسطی در کرج  از ما خریداری کنند. نکته مهم در مورد گزینه خرید فرش اقساطی در کرج ما این است که همانطور که از نام آن پیداست  می توانید فرش  قسطی خود را  با پیش پرداخت توافقی و در حد توان خود بخرید. بنابراین شما دقیقاً هر محصولی که انتخاب کردید جمع فاکتور خودتان را به صورت قسطی پرداخت خواهید کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *